Eesmärkidest ja nende täitmisest

Mõtlesin tagasi vaadata oma 1. septembri postitusele ja teha update, et kuidas mul nende eesmärkide täitmisega siis läinud on.

Mul on selleks “õppeaastaks” hoopis ägedamad plaanid, mis loodetavasti toidavad ka hinge ja vaimu. Minu väike (realistlik) list soovidest, mida tahan sellel sügisel/talvel täita:

  • toiduinstaga tegeleda ja sisu toota, taimetoitu promoda
  • minna kulmukoolitusele
  • teha kolm korda nädalas trenni (hetkel on välja tulnud!)
  • minna erialasele konverentsile
  • rohkem kasse kallistada
  • reisida
  • blogida
  • raamatuid lugeda


Kuna ma olen muidu päris laisk inimene, siis hästi mõnus on tõdeda, et ma olen tõesti enda elu muutnud. Varem olen koguaeg kooli tähtaegade pärast pinges ja kunagi päriselt oma vaba aega nautida ei saanud. Nüüd, kui mul enam kooli pole, siis olen saanud täiesti süümekateta teha õhtuti just neid asju, mis mulle väga meeldivad, ilma, et ükski kohustus kuklasse hingaks. Ja see sügis on ka tõenäoliselt esimene üle pika aja, kus mul ei ole sügismasendust – vastupidi, see pime aeg ja külma õhu lõhn tunduvad nii mõnusad, saab palju-palju küünlaid põletada ja tulukeste valgel istuda. Siinkohal mainiks ära, et Tahmamari saatis mulle proovimiseks oma õuna-kaneeli lõhnaküünla (kaanefotol), ja see on ülimõnus! Mulle nii meeldivad igasugused Eestis tehtud lõhnaküünlad ja eriti äge on, et need küünlad on blogija Merje oma enda kätega valmistanud. Soovitan soojalt! 🙂

Tulles nüüd konkreetselt eesmärkide juurde tagasi, siis olen saanud palju keskenduda oma toiduinstale ja hetkel mul on seal juba üle 700 jälgija, mis on minu jaoks niiii äge, sest mu enda eesmärk oli aasta lõpuks 600 saada. Siin muidugi mängis ka rolli see, et ma jagasin mingil hetkel oma instat FB-s vegantoidu grupis, tänu millele paljud taimetoiduhuvilised tee minu instani leidsidki. Siis on mul veel kirjas punktid et blogida ja rohkem kasse kallistada, check ja check.

Üks minu eesmärkidest oli reisida, ja selle soovi ma olen kogu täiega täitnud. Kuna ma pole oma elu jooksul eriline reisija olnud, siis on minu jaoks suht suur saavutus, et see sügis on mul neli korda välismaale asja. Näiteks septembri keskel käisime töökaaslastega Soomes Linnanmäki lõbustuspargis, mis oli ülivahva. Lõbustuspark iseenesest on juba kindla peale minek, aga kolleegidega oli eriti äge. Nädal hiljem lendasin Türki puhkama. See on nüüd see teema, millel ma vist pigem pikemalt ei peatuks, sest ma jäin seal haigeks ja ei saanud reisi täielikult nautida, millest on mega kahju. Isegi pruuniks ei saanud, sest ma olin liiga ettevaatlik ja kasutasin SPF30. 😀 Aga õnneks oli mul võimalus see kuu minipuhkus teha ja oma ema Rootsi kruiisile viia. Ja juba nädal pärast kruiisi sõidan ma nädalaks Pariisi, kus esimene osa reisist on erialane konverents ja siis ootab juba pikk nädalavahetus sõbrannaga. Ehk siis erialane konverents – check, reis – neli korda check. Ei jõua ära oodata, et Ladurée makroone proovida ja oma silmaga Eiffelit näha!

3 korda nädalas trenni on enam-vähem välja tulnud, enamasti jõuan nädalasse kaks jõutrenni mahutada ja siis vähemalt ühe korra pikemalt jalutamas käia. Hmm, mis veel.. Käisin see kuu 2 seanssi analüütilise psühhoterapeudi vastuvõtul ja see oli väga hea kogemus – pärast neid seansse olen ennast eriti imeliselt tundnud. Ega mul otseselt midagi “viga” polnudki, aga mõnikord on tervislik otsida natuke kõrvalist abi ja nõu. Nii et kui sa seda loed, ja mõtled, et sul on ka raskem hetk elus, siis ära karda abi otsida!

Mõned asjad, mis on veel endiselt vaja ära teha on rohkem raamatuid lugeda ja kulmukoolitusele ennast kirja panna. Küll jõuab! Loodan, et teil on ka sama mõnus sügis olnud. Ärge unustage D-vitamiini võtta ja tegeleda asjadega, mis teid rõõmsaks teevad. Minule näiteks pakub erilist rõõmu meigiga möllamine ja nii ma olengi igal võimalusel omale erinevaid meike teha proovinud, see on niiiii inspireeriv ja põnev!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga